اخبار

معاون هنری ارشاد خراسان رضوی فرارسیدن هفته مقدس را تبریک گفت

معاون هنری ارشاد خراسان رضوی فرارسیدن هفته مقدس را تبریک گفت
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، جانباز و آزاده سرفراز 8 سال دفاع مقدس طی پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

متن پیام افشین تحفه گر به شرح ذیل است: "السلام علیک یا انصار دین الله"

سلام و درود خداوند بر دلاورانی که به تاسی از عاشورائیان و سالار شهیدشان حسین بن علی(ع)، امر الهی را بر جهاد فی سبیل الله و ایستادگی در مقابل ظلم و جور ظالمان مستکبر لبیک گفته و حماسه ی عشق، ایثار وایمان ولایتمدارانه ی خود را به خاندان رسالت و امامت، حدیث ماندگار و سند آبروی تشیع ساختند.سرافرازانه در هشت سال ماندگار، از میهن و مردم دفاع نمودند، ایستادگی ورزیدند و در مکتب خمینی کبیر(ره) جاودانه ی تاریخ انقلاب اسلامی گردیدند. چه آنانکه عاشقانه در راه دوست جان‌نثار نمودند و به جوار حق شتافتند و چه آنانکه جسم خود را عارفانه به سودای یار، به جراحت همراه نمودند و چه دلیرانی که شجاعت های آنان، موثر در جریان سازی ایام دفاع مقدس شد.

اکنون که در این ایام، عطر شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس را در شهرها شنیدیم، با نوای کاروان عشق در کربلا و عاشورای حسینی همراه شدیم و در پس آن به سوگ فرزندان میهن در پی جنایتِ همواره درکمینِ خبیثان دشمن نشسته ایم، باور داریم در عصری که اهداف شوم سعی در غبارنشاندن بر چهره ی ایران و اسلام دارند، نسل کنونی جوانان رشیدمان، تداوم سلسله ی سروقامتان هشت سال دفاع مقدس اند، با همان شجاعت، رشادت، ایثار و صلابت که بی تردید بنیانی خواهند بود مرصوص، بر امید به شنوای بانگ روح بخش "اناالمهدی".

در آغاز هفته بزرگداشت دفاع مقدس، به رسم احترام و اکرام دست بر سینه نهاده و با مباهات بر مرام پرفروغ تمامی حماسه سازان میادین رزم و نبرد ایران اسلامی تعظیم می نماییم. یادشان را گرامی می داریم و در سایه ی توجهات حضرت رضا(ع)، امید آن داریم که ما را قدردان و قدرشناس تمامی آنانی قرار دهد که دل در گرو عشق به دین و میهن، حماسه می آفرینند.

۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید