اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: بسیار خرسندیم که بخش خصوصی در اجرایی شدن گفتمان اقتصاد فرهنگ و هنر گام نهاده است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: بسیار خرسندیم که بخش خصوصی در اجرایی شدن گفتمان اقتصاد فرهنگ و هنر گام نهاده است
همزمان با روز ملی سینما، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و جمعی از مسوولین این اداره کل از سالن‌های سینمایی پردیس سینمایی اطلس مشهد بازدید کرد.

 جعفرمروارید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در جریان این بازدید از سالن‌های سینمایی پردیس اطلس با بیان اینکه پردیس سینمایی اطلس یک مجموعه قابل تحسین است افزود:سالن های سینمایی پردیس اطلس که با ظرفیت‌های متفاوت در این مجتمع تجاری کار بسیار خوب و قابل تحسین است و از یکایک زحمت کشان این پروژه که بخش بزرگی از این فضا را به فرهنگ و هنر اختصاص داده‌اند، قدردانی می‌کنم.

وی تصریح کرد: بسیار خرسندیم که بخش خصوصی در اجرایی شدن گفتمان اقتصاد فرهنگ و هنر گام نهاده است و در این حوزه هم شهروندان و هم اقتصاد بهره می برند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه این مجتمع در شهر مشهد یک نمونه موفق است افزود: امیدوارم بتوانیم در این شهر شاهد پروژه‌هایی از این دست باشیم.

وی ادامه داد: هرچقدر بتوانیم در مناطق کم برخوردار توزیع عالدلانه امکاناترا داشته باشیم می توانیم به عدالت اجتماعی کمک کنیم .

وی بر برند سازی هر سینما تاکید کرد و افزود: باید تلاش کنید هر سینما به یک ویژگی بارز مشهور شود و به عنوان برند مطرح شود که او را ازدیگر سینماها متمایزسازد.

مروارید براطلاع رسانی ،تبلیغات مناسب ،کارهای فرهنگی و هنری در کنار اکران و پخش فیلم ،و نیز توجه به فضاهای مجازی در تبلیغات اشاره کرد.

وی با تاکید برآنکه باید با برنامه ریزی منسجم در خصوص حضور مخاطب خاص مجموعه سینمایی تلاش کرد، افزود: باید با کار تشکیلاتی و دقیق براساس یک استراتژی برنامه‌ریزی شده مخاطب را از جای جای شهر و حتی کشور به این مکان آورد تا از این ویژگی بهره گیرند.

در پایان مدیر پردیس سینمایی اطلس از فعالیت های انجام شده گزارشی ارائه کرد.

در این بازدید افشین تحفه گر معاون هنری و سینمایی، محمد جواد استادی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد، جواد روشندل رئیس گروه هنری اداره کل و حجت طباطبایی رییس اداره امور سینمایی و سمعی بصری ارشاد خراسان رضوی حضور داشتند.

در پایان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اهدای لوح از زحمات مدیر پردیس سینمایی اطلس قدردانی کرد.

۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۳۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید