اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در بازدید از سینما گلشن: باید در شهر هر سینما نماد یک فعالیت باشد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در بازدید از سینما گلشن: باید در شهر هر سینما نماد یک فعالیت باشد
همزمان با روز ملی سینما مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و مسوولین این اداره کل از پردیس سینمایی گلشن بازدید کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در بازدید از پردیس سینمایی گلشن اظهار کرد: افتخار مشهد است که ظرفیت های اقتصادی در شهر ،ظرفیت های فرهنگی را برنامه ریزی و اجرا می کنند .

وی اذعان داشت: باید تلاش کنید سینما گلشن را به طور تخصصی فارغ از مجموعه به صورت تخصصی تبلیغ نمایید که این نیازمند فعالیت تخصصی روابط عمومی است.

مروارید ادامه داد: باید تلاش کنید در شهر هر سینما نماد یک فعالیت باشد و در یک حوزه برند شده باشد به طوری که اگر بخواهیم سینمایی را معرفی کنیم بتوانیم  بگوییم که این سینما تخصص را دارد.

وی تصریح کرد: تلاش کنید در این سینما فعالیت فرهنگی و هنری مرتبط با حوزه سینما را میزبانی کنید و پاتوق های فرهنگی داشته باشید چرا که این امر مخاطبان زیادی را به این سینما می کشاند.

در ادامه این دیدار فرزین جیرانی مدیر پردیس سینمایی گلشن با ارائه عملکرد از فعالیت های انجام شده گفت: برنامه ریزی هایی در خصوص برگزاری پاتوق های فرهنگی و هنری داشته ایم و همچنین کارگاه های نقد و بررسی فیلم را در بحث تخصصی در چند دوره میزبان بودیم.

وی در پایان در خصوص کارت های تخفیف دار به مشتریان سینما، توریست کارت پردیس سینمایی گلشن،باشگاه مشتریان ،و نیز تبلیغات این مجموعه توضیحاتی را ارائه کرد.

در پایان این دیدار ،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اهدای لوح از زحمات فرزین جیرانی قدردانی کرد.

۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید