اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: آموزشگاه های آزاد سینمایی با کشف استعدادها در ترویج سینما نقش موثری دارند

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: آموزشگاه های آزاد سینمایی با کشف استعدادها در ترویج سینما نقش موثری دارند
همزمان با روز ملی سینما مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به همراه معاون هنری و سینمایی این اداره کل از آموزشگاه آزاد سینمایی و سمعی بصری موج نو بازدیدکرد.

جعفر مروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ضمن تبریک این روز اظهار داشت : این مجموعه یکی از مجموعه های سینمایی به نام و تاثیرگذار درشهر است که این به همت بلند مدیری توانا محقق شده است.

وی با بیان اینکه ما در استان آموزشگاه های بسیار خوبی داریم افزود: امیدوارم بتوانیم با بهره گیری از ظرفیت این آموزشگاها و کشف استعدادها و نیروی جوان گام موثری در ترویج این هنر فاخر در استان برداریم .

وی در پایان بر نظارت آموزشگاه های آزاد هنری دارای مجوز تاکید کرد و افزود: ما براساس وظایف ذاتی خود امر هدایت، حمایت و نظارت را بر عهده داریم که بر این امر تاکید ویژه ای خواهیم داشت.

در ادامه این بازدید علی مقدسی مدیر آموزشگاه موج نو با بیان گزارش عملکرد در حوزه آموزشی مجموعه گفت: متاسفانه بسیاری از دستگاه ها کلاس هایی را در این حوزه برگزار می کنند که هیچ تخصصی در این امر ندارند و به نوعی موازی کاری با فعالیت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

وی در پایان افزود: از این اداره کل تقاضاداریم که در بحث نظارت تاکید ویژه ای داشته باشد و با مراکز غیرمجاز که به امر آموزش می پردازد مقابله نماید.

در پایان این بازدید، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اهدا لوح از زحمات علی مقدسی مدیرمسئول آموزشگاه آزاد سینمایی و سمعی بصری موج نو قدردانی کرد 

۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید