اخبار

گشایش نمایشگاه نقاشی در آتیه نیشابور

گشایش نمایشگاه نقاشی در آتیه نیشابور
نمایشگاه نقاشی آثار هنرمند نیشابوری «اکرم محمودی» در نگارخانه آتیه تحت نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور بر پا شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: هنرمندان نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی آثار هنری  جدیدی را  از هنرمند نیشابوری «اکرم محمودی» به مخاطب ارایه کند  برپاشده است.

خلیل اله عراقی افزود: نمایشگاه نقاشی آثار هنرمند نیشابوری «اکرم محمودی» است که در آن 15 اثر نقاشی در ابعاد 45*60 سانتیمتر برپا شده است.

وی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک رنگ روغن روی بوم است و با سبک رئالیسم طراحی شده وبا موضوع طبیعت می باشد.

عراقی خاطر نشان کرد: «اکرم محمودی»متولد ۱۳۴۱ تهران که عضو هیات علمی دانشکده هنر دانشگاه نیشابور که سه نمایشگاه انفرادی و ده نمایشگاه جمعی را دارد و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن می باشد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی 19  الی 21 شهریور97 هر روز از ساعت 18 الی 21 بعد از ظهر در محل نگارخانه آتیه تحت نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور واقع در خیابان امیرکبیر1 پلاک 11 ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید