اخبار

برپایی نمایشگاه نقاشی گروهی «بغض شهریور» در نیشابور

برپایی نمایشگاه نقاشی گروهی «بغض شهریور» در نیشابور
نمایشگاه نقاشی گروهی «بغض شهریور» آثار هنرمند ان نوجوان و جوان نیشابوری در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور گشایش یافت.

مسئول هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: هنرمندان نوجوان و تحصیل کرده نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی گروهی «بغض شهریور» درصدد است موضوعات آثار هنری را برای کشف رازهای  انسانی  به مخاطب ارایه کند .

حمیدرضا آتشی  افزود: نمایشگاه نقاشی گروهی «بغض شهریور» آثار10 هنرمند نوجوان و جوان نیشابوری  است که در آن 80  اثر نقاشی در ابعاد 30*21 الی 50*35 سانتیمتر برپا شده است .

وی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک سیاه قلم، پاستل  ومدادرنگی است و با سبک رئالیسم و فانتزی است و موضوع طبیعت و چهره می باشد.

آتشی خاطر نشان کرد: این نخستین نمایشگاه آثار  هنرمند ان نوجوان و جوان نیشابوری است که دانش آموخته در زمینه هنر نقاشی و طراحی زیر نظر استاد خویش احمد کاشکی فعالیت می کنند و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن هستند.

 مسئول هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی «بغض شهریور» از 17 الی 22شهریور 97 هر روز از ساعت  9 الی 13 و 16 الی 20 بعد از ظهردر محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۲۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید