اخبار

برپایی نمایشگاه نقاشی «آبرنگ» در نیشابور

برپایی نمایشگاه نقاشی «آبرنگ» در نیشابور
همزمان با بزرگداشت دهه فرخنده ولایت وهفته دولت نمایشگاه نقاشی «آبرنگ» آثار هنرمند نیشابوری «حسن رزمخواه» در نگارخانه آتیه تحت نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور برپا شد.

مسئول هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: هنرمندان  نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی «آبرنگ» در صدد است آثار هنری  جدیدی را  از هنرمند نیشابوری «حسن رزمخواه» به مخاطب ارایه کند همزمان با بزرگداشت دهه فرخنده ولایت وهفته دولت برپاشده است.

حمیدرضا آتشی افزود: نمایشگاه نقاشی «آبرنگ» آثار هنرمند نیشابوری «حسن رزمخواه» است که در آن 15 اثر نقاشی در ابعاد 30*20 تا  40*30 سانتیمتر برپا شده است .

وی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک  آبرنگ روی بوم است و با سبک  رئالیسم  طراحی شده و با موضوع طبیعت می باشد.

آتشی خاطر نشان کرد: «حسن رزمخواه»  متولد ۱۳۳۷ اصفهان که جزو اولین اساتید دانشگاه هنر نیشابور از ابتدای راه اندازی است و هجده سال سابقه تدریس در دانشگاه هنر و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن می باشد.

مسئول  هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی « آبرنگ» 8 الی 9شهریور97 هر روز از ساعت 18 الی 21 بعد از ظهر در محل نگارخانه آتیه تحت نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور واقع در خیابان امیرکبیر1 پلاک 11 ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۵۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید