اخبار

پوستر بیست و هشتمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی رونمایی شد

پوستر بیست و هشتمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی رونمایی شد
با حضور جعفر مروارید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، پوستر بیست و هشتمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی در نشست خبری این جشنواره رونمایی شد.

در نشست خبری بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استانی خراسان رضوی، پوستر این جشنواره با حضور جعفر مروارید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، افشین تحفه گر معاون هنری و سینمایی این اداره کل و آرش خیرآبادی دبیر این جشنواره رونمایی شد.

در این نشست آرش خیرآبادی، دبیر جشنواره بیست ‌و هشتمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی بیان کرد: شورای سیاست‌گذاری جشنواره 450 نفر با ساعت کاری فشرده تخصصی، تصمیمات جشنواره را می‌گرفتند و به علت فرصت کم تصمیمی گیری‌ها برای جشنواره بسیار دشوار بوده است.

وی ادامه داد: مرداد ماه سال جاری به مدت دو هفته در شهرستان‌ها و مشهد بازبینی 90 اثر صورت گرفت و ازاین 90 اثر 64 اثر برای مرحله بازبینی انتخاب شده و تقریبا 24 اثر آن مربوط به شهرستان‌ها بوده است.    

همچنین در ادامه نشست مرتضی ملتجی، سخنگوی بیست‌وهشتمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی عنوان کرد: از یازدهم تا چهاردهم شهریور ماه جشنواره تئاتر استان را خواهیم داشت، جشنواره شامل بخش‌های متنوعی از جمله بخش مسابقه که در آن 12 گروه نمایشی است که در چهار سالن شامل تماشاخانه اشراق، بهار، شمایل و سالن اصلی تئاتر شهر مشهد از ساعت 14 تا آخرین سانس 21:30 دقیقه اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: یکی دیگر از بخش‌های این جشنواره نمایش‌نامه خوانی است، در حاشیه برگزاری این جشنواره یک نمایشگاه عکس با عنوان مروری بر تئاتر مشهد که توسط سید جلیل حسینی زهرایی عکاسی شده است.

 

۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۲۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید