اخبار

گشایش نمایشگاه « نقاشی خط » در نیشابور

گشایش نمایشگاه « نقاشی خط » در نیشابور
همزمان با بزرگداشت دهه فرخنده ولایت وهفته دولت نمایشگاه نقاشی خط آثار هنرمند نیشابوری « رضا اسعدی » در نگارخانه آتیه تحت نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابوربرپاشد.

مسئول هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: هنرمندان  نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی  خط  در صدد است آثار هنری  جدیدی را  از هنرمند نیشابوری «  رضا اسعدی » به مخاطب ارایه کند همزمان با بزرگداشت دهه فرخنده ولایت وهفته دولت برپاشده است.

حمیدرضا آتشی افزود: نمایشگاه نقاشی  خط   آثار هنرمند نیشابوری « رضا  اسعدی  » است که در آن 25 اثر نقاشی در ابعاد   40*30 تا 180*120سانتیمتر برپا شده است .

وی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک   آکرولیک روی بوم وجوهر روی کاغذ   است وبا سبک  مدرن طراحی شده و موضوعات آن   اشعار خیام نیشابوری وحافظ شیرازی می باشد.

آتشی خاطر نشان کرد : این نخستین نمایشگاه انفرادی است،« رضا اسعدی »  که دارای 32سال سابقه هنری نقاشیخط  که  در خدمت استاد احمد قائم مقامی  تلمذ نموده ودر دیگر زمینه های هنری نیز فعالیت دارد و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن می باشد.

مسئول  هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی خط از 3 الی الی 7شهریور97 هر روز از ساعت 18 الی 21 بعد از ظهر در محل نگارخانه آتیه  تحت نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور واقع در خیابان امیرکبیر1 ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید