اخبار

نمایشگاه عکس جلوه های مقاومت و ایستادگی افتتاح شد

نمایشگاه عکس جلوه های مقاومت و ایستادگی افتتاح شد
باحضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی نمایشگاه عکس جلوه های مقاومت و ایستادگی در نگارخانه پایتخت فرهنگی جهان اسلام افتتاح شد.

همزمان با سالگرد ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی نمایشگاه عکس جلوه های مقاومت و ایستادگی آثار سید جلیل حسینی زهرایی در نگارخانه شماره 2پایتخت فرهنگی جهان اسلام  افتتاح شد .

جعفرمروارید مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی در حاشیه افتتاح این نمایشگاه ضمن گرامی داشت این روز اظهار داشت:دراین نمایشگاه عکسهایی از دوران اعزام به جبهه های جنگ تحمیلی و نیزسالروزبازگشت آزادگان در مناطق مرکزی مشهد از جمله میدان شهدا و... به نمایش گذاشته شده بود .

وی ادامه داد:دراین آثار ارزشهای مبتنی بر دفاع  مقدس و نیز رشادت های رزمندگان در فضای شهری جلوه های زیبایی داشت.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی  افزود :شور و نشاط جامعه به واسطه بازگشت آزادگان وایستادگی و دفاع از میهن،و نیز نگرانی خانواده در اعزام رزمندگان به خوبی جلوه گر بود.

وی افزود: اگر امروز در جامعه شاهد پیشرفت و آبادانی هستیم همه ی آن را مدیون مقاومت وایثار رزمندگان هستیم که باید جوان ایرانی به این  هویت توجه ویژه ای داشته باشد .

در آیین افتتاح این نمایشگاه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از دو آزاده سرافراز این اداره کل ، خلیل الله عراقی سر پرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور و افشین تحفه گر  معاون هنری و سینمایی این اداره کل تقدیر کرد .

یادآور می شود این نمایشگاه توسط امور ایثارگران و معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با همکاری موسسه پیام آزادگان،انجمن عکاسان خراسان رضوی و موسسه فرهنگی هنری همایش سازان باران توس برگزار شد .

۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید