اخبار

نمایشگاه نقاشی گروهی «طرح کودکانه» در نیشابور

نمایشگاه نقاشی گروهی «طرح کودکانه» در نیشابور
نمایشگاه نقاشی گروهی «طرح کودکانه» آثار خواهران هنرمند نیشابوری «ملیکا و مبینا قاسمی» در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور گشایش یافت.

مسئول هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: هنرمندان نوجوان و تحصیل کرده نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی گروهی «طرح کودکانه» آثار هنری خواهران هنرمندنیشابوری «ملیکا و مبینا قاسمی» درصدد است را به مخاطب ارایه کند.

حمیدرضا آتشی افزود: نمایشگاه نقاشی گروهی «طرح کودکانه » آثار«ملیکا ومبینا قاسمی» است که در آن 55 اثر نقاشی در ابعاد 30*21 الی 50*35 سانتیمتر برپا شده است.

وی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک سیاه قلم، پاستل  و مداد رنگی است و با سبک رئالیسم و فانتزی است و موضوع طبیعت  می باشد.

آتشی خاطر نشان کرد: این نخستین نمایشگاه آثار خواهران هنرمند نیشابوری «ملیکا و مبینا قاسمی» است که دانش آموخته در زمینه هنر نقاشی  زیر نظر استاد خویش احمد کاشکی فعالیت می کند و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن است.

مسئول هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی «طرح کودکانه» 20 الی 25 مرداد97 هر روز از ساعت  9 الی 12 و16 الی 20 بعد از ظهردر محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۴۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید