اخبار

گشایش نمایشگاه نقاشی پارچه «بنیتا» در نیشابور

گشایش نمایشگاه نقاشی پارچه  «بنیتا» در نیشابور
نمایشگاه نقاشی روی پارچه «بنیتا» آثار بانوی هنرمند نیشابوری «محبوبه برزنونی» در مجتمع گردشگری و تجاری امیران نیشابور گشایش یافت.

مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان  نیشابور اظهار  کرد: هنرمندان جوان و تحصیل کرده نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی روی پارچه « بنیتا» آثار بانوی هنرمند نیشابوری «محبوبه برزنونی» در صدد است با ارائه آثار هنری نقاشی روی پارچه، هنر کاربردی را در مصارف روزمره با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ودانشگاه نیشابور به مخاطب ارایه کند.

موسی نوکاریزی افزود: نمایشگاه نقاشی «بنیتا»  آثار بانوی هنرمند نیشابوری «محبوبه برزنونی» است که در آن 70 اثر  تابلوی نفیس نقاشی روی پارچه و رومیزی و رانر در ابعاد   ۴۰*۱۲۰ و ۵۰*۱۵۰سانتیمتر برپا شده است.

آتشی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک آبرنگ، باتیک و نگارگری  و... است و با سبک های رئالیسم، مینیاتور است و با موضوعات مفاخر ایرانی و نگار گری ایرانی برگزار شده است.

وی خاطر نشان کرد: این  پنجمین نمایشگاه انفرادی محبوبه برزنونی است که 5 سال است در زمینه هنر نقاشی  فعالیت می کند و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن است.

مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی روی پارچه «بنیتا» از 20 الی 26 مرداد97 هر روز از ساعت 9 الی 12 صبح و 18 الی 21  بعد از ظهر در محل لابی همکف هتل چهار ستاره مجتمع گردشگری و تجاری امیران نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۴۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید