اخبار

برپایی نمایشگاه نقاشی گروهی « موج رنگ » در نیشابور

برپایی نمایشگاه نقاشی گروهی « موج رنگ » در نیشابور
نمایشگاه نقاشی گروهی « موج رنگ » آثار هنرمند ان نوجوان نیشابوری « امیرصفایی ، سینا نوروزی وصبا صالحی تبار» در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابورگشایش یافت.

مسئول مجتمع های فرهنگی وهنری  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار  کرد: هنرمندان نوجوان و تحصیل کرده نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی گروهی « موج رنگ » درصدد است موضوعات آثار هنری را برای کشف رازهای  انسانی  به مخاطب ارایه کند .

آتشی  افزود: نمایشگاه نقاشی گروهی « موج رنگ »آثار« امیرصفایی ، سینا نوروزی وصبا صالحی تبار»  است که در آن 53  اثر نقاشی در ابعاد   30*21 الی 50*35   سانتیمتر برپا شده است .

وی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک سیاه قلم ،پاستل  ومدادرنگی است وبا سبک رئالیسم و فانتزی است و موضوع طبیعت  می باشد.

آتشی خاطر نشان کرد : این نخستین نمایشگاه آثار  هنرمند ان نوجوان نیشابوری « امیرصفایی ، سینا نوروزی وصبا صالحی تبار»  است که دانش آموخته در زمینه هنر نقاشی  زیر نظر استاد خویش احمد کاشکی فعالیت می کند و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن است.

مسئول مجتمع های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی « موج رنگ » تا 18 مرداد97 هر روز از ساعت  9 الی 13 و16 الی 20 بعد از ظهردر محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید