اخبار

عکاس نیشابوری برگزیده جشنواره بین المللی عکس شیراز شد

عکاس نیشابوری برگزیده جشنواره بین المللی  عکس شیراز شد
مرتضی امین الرعایی عکاس برجسته نیشابوری برگزیده پنجمین جشنواره ملی و دومین جشنواره بین المللی عکس شیراز شد.

معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهارکرد: ۴ هزار و ۵۵۲ عکس دریافتی در سه بخش گردشگری- سفر و زیارت، عکاسی خیابانی و بافت تاریخی و فرهنگی شیراز داوری و ارزیابی شد.

خلیل اله عراقی گفت: علاوه بر ۵۰۳ عکاس از ایران، ۱۴۰ عکاس هم از ۳۰ کشور در این جشنواره شرکت کرده بودندکه  این آثار را ، هنرمندان برجسته، اساتید دانشگاه و عکاسان برتر کشور داوری کردند و در بخش گردشگری ۳۱ ، خیابانی ۲۳ عکس و مجموعه بافت تاریخی ۳  اثر به مرحله پایانی راه یافت.

وی خاطرنشان کرد: هیات داوران بخش بین المللی گردشگری، سفر و زیارت متشکل از:"دکتر محمد ستاری، کیهان ولی نژاد، فاطمه کهن سال، علی سامعی و بنیامین آل علی، آرای خویش را اعلام کردند.

عراقی یادآور شد:در بخش بین المللی گردشگری، سفر و زیارت مرتضی امین الرعایایی عکاس برجسته نیشابوری جایزه نخست پنجمین جشنواره ملی و دومین جشنواره بین المللی عکس شیراز و لوح تقدیر، تندیس و جایزه نقدی را به خود اختصاص داد و نمایشگاه آثار این هنرمند  تا ۱۱ مرداد97 در مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس پذیرای علاقمندان است.

معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: حضور برجسته هنرمندان نیشابوری در همایش‌ها و جشنواره‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و اقتصادی همیشه باعث مباهات وافتخار مردم فرهنگ و هنر دوست نیشابور می باشد.

۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید