اخبار

نمایش 63 اثر نقاشی در کمال الملک نیشابور

نمایش 63 اثر نقاشی در کمال الملک نیشابور
همزمان با هفته ملی کارآفرینی چهاردهمین نمایشگاه گروهی نقاشی «پاپیروس» مجموعه آثار هنرمندان نیشابوری در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور گشایش یافت.

مسئول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: شهرستان نیشابور دارای توانمندی های زیاد در رشته های مختلف هنری است و در اکثر خانه های این شهر هنرمندی وجود دارد و آن به علت مردم فرهنگ و هنر دوست این دیار است و اینک نمایشگاه گروهی نقاشی «پاپیروس» به مناسبت هفته کارآفرینی وآموزش های فنی وحرفه ای در معرض دید عموم قرار گرفته است.

حمید رضا آتشی افزود: نمایشگاه گروهی نقاشی «پاپیروس» مجموعه آثار هنرمندان  شامل 63  اثر از 53هنرجو می باشد  که شامل آثار نقاشی و طراحی در ابعاد  20*15  تا70 * 100 می باشد.

وی خاطر نشان کرد: که این آثار با تکنیک گل ومرغ، مینیاتور، گچ پاستل، مداد رنگی، رنگ روغن، آب رنگ کار شده است و دارای سبک های مختلف هنری  و با موضوع پرتره ،طبیعت  وطبیعت بی جان می باشد.

آتشی یادآورشد : این چهاردهمین نمایشگاه  هنرجویان  است که  زیر نظر استاد خودشان «مرضیه شمس» آموزش های لازم را فرا گرفته و در معرض دید عموم قرار داده اند.

این مقام مسئول  هدف از برپایی این نمایشگاه را چنین عنوان داشت: ما در پی نقد و بررسی آثار این هنرمندان  و رواج هنردر سطح شهرستان نیشابور و هدایت نوجوانان و جوانان مستعد به سمت هنر نقاشی هستیم .

مسئول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه گروهی نقاشی «پاپیروس»  تا 11مرداد 97  از ساعت 18   الی  21 در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید