اخبار

برپایی نمایشگاه نقاشی «واحد در لحظه» در نیشابور

برپایی نمایشگاه نقاشی «واحد در لحظه» در نیشابور
نمایشگاه نقاشی «واحد در لحظه» آثار بانوی هنرمند نقاش نیشابوری «مهدیه علیمردانی» در نگارخانه آتیه تحت نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور بر پا شد.

مسئول هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهارکرد: هنرمندان نیشابوری تا کنون در زمینه های مختلف هنری توانسته اند با خلق آثار منحصر به فرد گام سبقت را از  دیگر شهرستانها ربوده اند و اینک نمایشگاه نقاشی «واحد در لحظه» آثار بانوی هنرمند نقاش نیشابوری «مهدیه علیمردانی» در محل نگارخانه آتیه تحت نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور در معرض دید عموم قرار گرفته است.

حمید رضا آتشی گفت: نمایشگاه نقاشی «واحد در لحظه» آثار بانوی هنرمند نقاش نیشابوری «مهدیه علیمردانی»  با  30  اثر در ابعاد 20*20  و 80*60 سانتیمتر در معرض دید عموم قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: نمایشگاه نقاشی «واحد در لحظه» با تکنیک اکرولیک و سبک آبستره سیال با  موضوع طبیعت  و الهام گرفته از اشعار سهراب سپهری در معرض دیدعموم قرارداد.

آتشی یادآورشد: این نمایشگاه با هدف ترویج هنر نقاشی در بین جامعه هنری به ویژه  بانوان و جوانان  و تشویق این قشر جامعه به مشارکت پذیری در هنر برپا شده است.

وی بیان کرد: «مهدیه علیمردانی» بانوی هنرمند نقاش نیشابوری که دارای 25سال سابقه کار نقاشی و صنایع دستی  است و دارای کارشناسی رشته گرافیک می باشد که  آثار خویش را در دید عموم هنرمندان وعلاقمندان قرار داده است.

مسئول هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی «واحد در لحظه» 6 الی 10 مرداد 97 هر روز از ساعت 18  الی 21  بعدازظهر در محل نگارخانه آتیه واقع در بلوار امیرکبیر 1 –پلاک 11نیشابوربر پا می باشدو در معرض دید عموم علاقمندان  قرار دارد.

۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۴۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید