اخبار

گشایش نمایشگاه عکس «امام مهربانی» در فیروزه

گشایش نمایشگاه عکس «امام مهربانی» در فیروزه
همزمان با سالروز میلاد باسعادت امام رضا(ع) نمایشگاه عکس گروهی «امام مهربانی» با اهتمام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزه در کتابخانه عمومی شهید بهشتی این شهرستان برپا گردید.

مسئول انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: نمایشگاه عکس گروهی «امام مهربانی» که به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و خجسته میلادعلی ابن موسی الرضا(ع) برگزار گردید، 30 قطعه عکس با محوریت رضوی از عکاسان جوان انجمن سینمای جوان  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور در معرض دید عموم قرار گرفته است.

مسعود سلیمانی سپهر گفت: در راستای کشف و شکوفایی استعدادها و خلاقیت های تصویری تمامی هنرمندان عزیز برنامه‌های فرهنگی هنری در طول دهه مبارک کرامت زمینه مناسبی برای ترویج سنت و سیره ائمه به ویژه علی ابن موسی  الرضا (ع) می باشد و بر انتقال ارزش‌های دینی و مذهبی در قالب هنر و به ویژه هنر عکس از سوی هنرمندان عکاس  می باشد.

وی خاطرنشان کرد: محوریت آثار عکاسی در این نمایشگاه رضوی، عفاف و حجاب و ایثار و شهادت می باشد و آثار منتخب جشنواره عکس تجلی نور در سال گذشته می باشد.

سلیمانی سپهر یادآور شد: در نمایشگاه عکس گروهی «امام مهربانی» آثاری از امین افشار، حمید رضاشدتی، ابراهیم حصاری ، علیرضا طلایی، محبوبه کمالی فرد، هادی آیین، جلیل حصاری، بهاره عصمتی، محمد مرشدلو، ناهید احمدی پور، فاطمه هیبتی ارایه گردیده است. 

وی عنوان کرد: هدف از برپایی این نمایشگاه در معرض دید گذاشتن توانمندی ها و هنر جوانان عکاس است تا هم کاراین هنرمندان در بوته نقد و بررسی قرار گیرد وباعث شکوفایی استعداد ایشان شده و دیگر جوانان علاقمند نیز به این هنر روی آورند.

مسئول انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه عکس گروهی «امام مهربانی» از 3 الی 11 مرداد97  هر روز صبح و بعدازظهر در محل کتابخانه عمومی شهید بهشتی شهرستان فیروزه ویژه عموم علاقمندان برپا می باشد.

۳ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید