اخبار

برپایی نمایشگاه نقاشی «بنیتا» در نیشابور

برپایی نمایشگاه نقاشی «بنیتا» در نیشابور
همزمان با دهه فرخنده کرامت نمایشگاه نقاشی روی پارچه «بنیتا» آثار بانوی هنرمند نیشابوری «محبوبه برزنونی» در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور گشایش یافت.

مسئول مجتمع های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار  کرد: هنرمندان جوان و تحصیل کرده نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی روی پارچه « بنیتا» آثار بانوی هنرمند نیشابوری «محبوبه برزنونی» همزمان با دهه   فرخنده کرامت  در صدد است موضوعات آثار هنری را برای کشف رازهای معنوی به مخاطب ارایه کند .

حمیدرضا آتشی افزود: نمایشگاه نقاشی «بنیتا»  آثار بانوی هنرمند نیشابوری «محبوبه برزنونی» است که در آن 50 اثر نقاشی روی پارچه ،لباس وکفش  در ابعاد 40*40 تا 150*250 سانتیمتر برپا شده است.

آتشی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک آبرنگ، باتیک، خشک در خشک است و با سبک های رئالیسم است و موضوعات  گل وگیاه، طبیعت، نگار گری ایرانی می باشد.

وی خاطر نشان کرد: این چهارمین نمایشگاه انفرادی محبوبه برزنونی است که 5 سال است در زمینه هنر نقاشی  فعالیت می کند و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن است.

مسئول مجتمع های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی «بنیتا» از 1 الی 4 مرداد97 هر روز از ساعت 9 الی 12 صبح و 17 الی 20  بعد از ظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید