اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: نمایشگاه قرآن و عترت پیشانی فعالیت های ارشاد است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: نمایشگاه قرآن و عترت پیشانی فعالیت های ارشاد است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت :نمایشگاه قرآن و عترت مشهد مقدس پیشانی فعالیت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است.

جعفرمروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در نشست با کارکنان معاونت قرآن و عترت این اداره کل اظهار کرد: فعالیت های قرآنی به منزله یک عمل الهی و فعل خیر محسوب می شود که ماندگار است .

وی ضمن قدردانی از تلاش این معاونت در برپایی نمایشگاه قرآن و عترت مشهد گفت: با فقدان امکانات خوشبختانه فعالیت های خوبی در نمایشگاه های مشهد و شهرستان ها انجام شده است که قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه نمایشگاه قرآن و عترت پیشانی فعالیت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است گفت: باید تلاش کنیم نمایشگاه قرآن و عترت فاخر برگزار شود و نشان دهنده ی فعالیت همه اقشار در حوزه قرآن و عترت باشد.

مروارید تاکید کرد: باید در بخش بین الملل نمایشگاه قرآن تلاش بیشتری شود و حضور بخش های غیر ایرانی را داشته باشیم.

وی در پایان تاکید کرد: باید در بحث فضای مجازی و طرح هایی در خصوص گفتگوی ادیان و سبک زندگی و جلوه های بصری تلاش بیشتری صورت گیرد.

در ادامه این نشست محمد تقی کاظمی نسب معاون قرآن و عترت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برنامه ها و فعالیت های انجام شده این معاونت گزارشی بیان و برنامه های این معاونت در سال 97 را تشریح کرد.

 

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید