اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: خانه مطبوعات باید پیگیر خواسته های اهالی رسانه باشد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: خانه مطبوعات باید پیگیر خواسته های اهالی رسانه باشد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: استان خراسان رضوی به دلیل حضور نگاه های متفاوت از حساسیت ویژه ای برخوردار است و نقش ثبات بخش خانه مطبوعات می تواند بسیار کمک کننده باشد.

جعفر مروارید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در دیدار با هیات مدیره خانه مطبوعات این استان افزود: خانه مطبوعات باید پیگیر خواسته های اهالی رسانه استان باشد.

در این دیدار ظرفیت های رسانه ای استان و مطالبات اهالی رسانه بازگو شد.

«سید جلال فیاضی» رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات استان با ارائه گزارشی از عملکرد و برنامه های این خانه گفت: سیر کمک های دستگاه های اجرایی استان به خانه مطبوعات، نزولی بوده است.

«حسینعلی آریانی» مدیرخانه مطبوعات استان نیز با اشاره به این که از سال 93 هیئت مدیره خانه با توان خود کار کرده است، افزود: متاسفانه خانه مطبوعات استان هنوز خانه ندارد، همچنین محدودیت های مالی باعث شده نتوانیم جشنواره و نمایشگاه مطبوعات استان را برگزار کنیم.

اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان در این دیدار به موضوعات و مطالبات دیگری از جمله ضرورت همفکری و طراحی اتاق فکر نخبگانی، اهمیت حمایت مسئولان استانی از خانه مطبوعات و همچنین مشکل بیمه برخی خبرنگاران اشاره کردند و خواستار پیگیری مدیر کل ارشاد در این زمینه ها شدند.

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۲۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید