اخبار

نمایشگاه قرآن و عترت در تایباد افتتاح شد

نمایشگاه قرآن و عترت در تایباد افتتاح شد
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی نمایشگاه قرآن و عترت همزمان با هفته پایانی ماه مبارک رمضان در شهرستان تایباد گشایش یافت.

نمایشگاه قرآن و عترت تایباد با حضور جعفر مروارید مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی، محمدتقی کاظمی نسب معاون قرآن و عترت، افشین تحفه گر معاون هنری و سینمایی، یوسف امینی معاون فرهنگی و مطبوعاتی ،عزت میرنجاتی معاون اداری و مالی و نیز رئیس امور شهرستان های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی آغاز به کارکرد.

عباس برزو رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تایباد درآیین افتتاح این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه بالغ بر500 عنوان کتاب در موضوع های مختلف قرآنی، ادبی، هنری، اجتماعی و کودکان در معرض دید عموم قرار گرفته و با تخفیف 50 درصدی به فروش می رسد.

وی افزود: در این نمایشگاه علاوه بر کتاب های قرانی آثار خوشنویسی و هنرهای تجسمی نیز به نمایش گذاشته شده است.

وی کتابت قرآن مجید توسط استادان شاخص خوشنویسی، تصویرگری قصص قرآن و نیز ارائه بازی های فکری  را از برنامه های جانبی نمایشگاه قرآن و عترت در تایباد ذکر کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تایباد اظهار کرد : در این نمایشگاه اداره آموزش و پرورش، اداره ورزش و جوانان،نیروی انتظامی، انجمن های فرهنگی و هنری، هنگ مرزی با ارائه آثار قرآنی غرفه دارهستند.

این نمایشگاه از 21 لغایت 25 خرداد ماه جاری در سالن عفاف و حجاب بسیج تایباد برپاست.

۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید