اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: گفتگو یکی از برنامه های استراتژیک ماست

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: گفتگو یکی از برنامه های استراتژیک ماست
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: گفتگو یکی از برنامه های استراتژیک ماست که ما در این راستا همکاری با دانشگاه فردوسی را در اولویت قرار می دهیم.

جعفر مروارید در دیداری با مسوولین دانشگاه فردوسی مشهد با تاکید برآنکه بنای تصدی گری نداریم گفت: ما می توانیم در برنامه های فرهنگی و هنری در کنار دانشگاه فردوسی باشیم و همکاری لازم را داشته باشیم.

وی بر بهره گیری از پایان نامه های دانشجویی در عرصه ادبیات و سبک زندگی اشاره کرد و افزود: ما تلاش می کنیم در این بخش حمایت های لازم داشته باشیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد:در بخش مطبوعات، ادبیات و شعر، کتاب، هنرهای نمایشی تلاش می کنیم با معرفی هنرمندان و حمایت های معنوی با دانشگاه فردوسی را همکاری کنیم.

در این نشست احسان قبول رئیس مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دانشگاه فردوسی مشهد و رئیس دانشکده ادبیات فردوسی مشهد، معاون فرهنگی و قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی حضور داشتند.

دراین جلسه مصوب شد تفاهم نامه ای برای فعالیتهای فرهنگی هنری و علمی بین این اداره کل و دانشگاه فردوسی مشهد منعقد شود و کارگروه های تخصصی تشکیل شود.

۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید