اخبار

پوستر هفتمین جشنواره تئاتر منطقه‌ای «میثاق» در کاشمر رونمایی شد

پوستر هفتمین جشنواره تئاتر منطقه‌ای «میثاق» در کاشمر رونمایی شد
همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر آئین رونمایی از پوستر هفتمین جشنواره تئاتر منطقه ای «میثاق» که قرار است تیرماه سال جاری با حضور هنرمندان پنج استان شرق کشور به‌ میزبانی کاشمر برگزار شود در منزل پدر این شهید هنرمند برگزار شد.

سوم خرداد ماه و همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر آئین رونمایی از پوستر هفتمین جشنواره تئاتر منطقه ای «میثاق» که قرار است تیرماه سال جاری با حضور هنرمندان پنج استان شرق کشور به‌ میزبانی کاشمر برگزار شود در منزل پدر این شهید هنرمند با حضور امام جمعه، معاون عمرانی فرماندار، فرمانده سپاه، تعدادی از مسئولان و جمعی از هنرمندان و فعالان عرصه فرهنگ و هنر برگزار شد.

در این مراسم حسن مدرس مقدم، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر با اشاره به اینکه امروز و همزمان با آزادسازی خرمشهر که سند افتخار یک ملت است در یک مکان متبرک به یاد و نام شهدا برای ورود به یک حوزه ارزشی و بستن میثاقی دیگر گرد هم جمع شده‌ایم، اظهار کرد: کشور و نظام ما ارزشی بوده و مردم ما ارزشمدار و ارزشمند هستند.

وی با بیان اینکه حول این حوزه ارزشی که فلسفه رسالت پیامبر(ص) است، پیمان می بندیم که بر این مسیر پرخیر و برکت محکم گام برداریم، عنوان کرد: جشنواره تئاتر میثاق که پیش از این به صورت استانی برگزار می شد امسال به کمک تمامی مسئولان به صورت منطقه ای برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه جشنواره منطقه ای تئاتر میثاق در پهنه شرق کشور با حضور ۵ استان شامل خراسان‌های رضوی، شمالی و جنوبی، سیستان و بلوچستان و یزد برگزار می‌شود، افزود: تاکنون ۷۴ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

مدرس مقدم با بیان اینکه در یک فرصت ۲۰ روزه باید آثار بررسی شوند، عنوان کرد: بیشترین آثار به ترتیب از استان های خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، یزد، خراسان شمالی و خراسان جنوبی بوده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر با اعلام اینکه هفتمین جشنواره تئاتر میثاق در تیرماه ۹۷ برگزار می شود، بیان کرد: خرسندیم از اینکه آئین رونمایی از هفتمین پوستر جشنواره تئاتر میثاق در منزل شهید محمد ارشدزاده برگزار می شود.

۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۲۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید