اخبار

فرماندار بینالود: تشکیل اتاق فکر برای تقویت کانونهای قرآنی

فرماندار بینالود: تشکیل اتاق فکر برای تقویت کانونهای قرآنی
فرماندار شهرستان بینالود گفت: سرکشی از محافل قرآنی و تقویت و کمک به این محافل در دستور کار شورای فرهنگ عمومی است.

سید حسن حسینی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان در محل دفتر امام جمعه طرقبه گفت: سر منشا همه توفیقات و آبشخور تمام ظرفیتهای فرهنگی ما قرآن است و می بایست قرآن را به صورت خاص در دستور کار داشته باشیم واز همه جوانب آن به صورت کاربردی بهره گیریم.

نایب رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان افزود: تشکیل اتاق فکر برای تقویت کانونهای قرآنی با رویکرد جدید در دستور کار شورا قرار گیرد و لازم است ضمن این کار آماری از میزان تشکیل جلسات قرآنی و کم و کیف آن در شهرستان احصاء شود تا در حد مقدورات ساماندهی و تقویت شوند و به غنای این حرکت فرهنگی بیفزاییم.

فرماندار شهرستان توجه به این امر را مصداق بارز توجه به امور فرهنگی در حوزه توریسم و گردشگری شهرستان برشمرد و افزود: تدین منبعث از فرهنگ قرآنی که در شهرها وروستاهای ما تبلور عینی دارد باید به نحو مناسبی مورد توجه گردشگران قرار گیردتا بتوانیم در جهت خروج از گردشگری تک بعدی وتاثیر گذاری مثبت بر زایران ومجاوران حضرت رضا(ع)  توفیقات بیشتری داشته باشیم.

گفتنی است در این جلسه که با حضور کلیه اعضا تشکیل شده بود ریاست شورا در سال 97 به امام جمعه طرقبه واگذار شد و از زحمات امام جمعه شاندیز قدردانی شد و دو عضو فرهنگی شورا که قبلا معرفی و مورد بررسی قرارگرفته بودند به اتفاق آرا به اعضا افزوده شدند تا بصورت رسمی در جلسات شرکت و نظرات خود را ارایه دهند.

حجت الاسلام بهمنی امام جمعه شاندیز نیز با ارایه گزارشی اجمالی از فعالیتهای شورا در مدت تصدی ایشان در سال 96 خاطر نشان کرد تمامی جلسات با برنامه و وحدت و همدلی برگزار شد.

 وی افزود: بزرگترین سرمایه، اعتماد مردم و رهبری در مقابل دشمن است که می بایست در تمامی شئون مورد توجه قرار گیرد.

۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۵۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید