اخبار

تقدیر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برگزاری مراسم بزرگداشت روزهای ملی عطار، فردوسی و خیام

تقدیر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برگزاری مراسم بزرگداشت روزهای ملی عطار، فردوسی و خیام
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی از برگزاری برنامه های روز پاسداشت زبان فارسی و بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و بزرگداشت روز های ملی عطار و خیام و اختتامیه کنگره شعر از طوس تا نیشابور تقدیر و تشکر کرد.

سید سعید سرابی در این پیام از دست اندرکاران برگزاری برنامه های روز بزرگداشت فردوسی و خیام تشکر کرد و گفت: برگزاری با شکوه مراسم روز های ملی عطار، فردوسی و خیام باری دیگر برگ زرینی بر فرهنگ و ادب خراسان رضوی مشهد و نیشابور افزود که بر خود لازم می دانم از کلیه دستگاههای همکار ، رسانه های مکتوب و مجازی در مشهد و نیشابور که در پوشش این دو روز از کوششی فروگذار نکردند تقدیر و تشکر نمایم.

وی در این پیام از معاون رییس جمهور،وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونین، استاندار و معاونین ایشان، رییس دانشگاه فردوسی مشهد و قطب علمی فردوسی شناسی، انجمن آثار و مفاخر فرهنگی استان، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد و نیشابور، معاونت ویژه و فرماندار، شورای اسلامی شهر و شهرداری نیشابور، اساتید و پژوهشگران، موسسات فرهنگی و هنری، اعضای ستاد بزرگداشت مفاخر فرهنگی هنری استان و شهرستان نیشابور، صدا و سیمای خراسان رضوی، مطبوعات، خبرگزاریها و پایگاه های خبری در مشهد و نیشابور، و ... که در برگزاری برنامه های روز بزرگداشت عطار، فردوسی و خیام همکاری نموده اند تقدیر و تشکر کرد.

وی با اشاره به برگزاری هفته خیام و ویژه برنامه بزرگداشت خیام در نیشابور و کنگره شعر از توس تا نیشابور ادامه داد: بدون شک برگزاری این برنامه ها بدون حمایت همراهی و همگامی مسوولین، رسانه ها و حمایت و حضور پرشور مردم نیشابور امکان پذیر نبود و کلیه مهمانان حاضر در کنگره نیز بر این موضوع اذعان داشتند که نیشابور فرهنگ مدار و مفاخر پرور است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در پایان این پیام آورده است: امید داریم عنایت باریتعالی در توفیق خدمتگزاری روزافزون به نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.

۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید