اخبار

تقدیر از داریوش ارجمند و عوامل تئاتر پیانیستولوژی در افتتاحیه سینما گلشن

تقدیر از داریوش ارجمند و عوامل تئاتر پیانیستولوژی در افتتاحیه سینما گلشن
با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری خراسان رضوی و جمعی از مسوولین، علاقمندان و مردم مشهد از عوامل تئاتر پیانیستولوژی و داریوش ارجمند تقدیر به عمل آمد.

در افتتاحیه پردیس سینمایی گلشن با حضور سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و سید جواد حسینی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری خراسان رضوی و جمعی از مسوولین، مردم و هنرمندان از تهیه کننده، کارگردان، بازیگر و عوامل تئاتر پیانیستولوژی که در جشنواره تئاتر فجر درخشیدند تقدیر به عمل آمد.

در بخشی دیگری از این مراسم همچنین از داریوش ارجمند هنرمند سینما تقدیر شد. تقدیر از پوررضایی مدیر عامل پردیس سینمایی گلشن از دیگر قسمت های این برنامه بود.

داریوش ارجمند، گفت: باری دیگر شهری که دوست دارم، مردمی که دوست دارم،  من هر‌وقت به مشهد می‌آیم و با مردم مواجه می‌شوم، بغض می‌کنم زیرا همه جوانی‌ام را در این شهر گذرانده‌ام.

وی با اشاره به وضعیت هنر و هنرمندان مشهد گفت: من فکر می‌کنم با اینکه به هنرمندان این شهر کم‌لطفی شده است، امام رضا‌(ع) به آن‌ها لطف و مرحمت دارد.

او حرف‌هایش را با ابراز امیدواری در‌باره بهبود شرایط به پایان برد و گفت: امیدوارم همه مسئولان این شهر یادشان باشد همه ما رفتنی هستیم و این مملکت متعلق به جوانان است. هنر مانند مته راه خودش را باز می کند و به پیش می رود.

در این مراسم، اکبر عبدی نیز به روی صحنه آمد و به بیان خاطراتی شیرین برای حضار پرداخت، و در پایان، سالار عقیلی با همراهی همسرش به اجرای موسیقی پرداخت.

۲۴ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۵۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید