اخبار

برپایی نمایشگاه نقاشی «سفالینه ماهورا» در نیشابور

برپایی نمایشگاه نقاشی «سفالینه ماهورا» در نیشابور
نمایشگاه نقاشی «سفالینه ماهورا» آثار بانوی هنرمند نیشابوری «معصومه جهان آرا» در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور گشایش یافت.

مسئول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: هنرمندان نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی«سفالینه ماهورا» در صدد است موضوعات آثار هنری را برای کشف رازهای معنوی و انسانی به مخاطب ارایه کند .

حمیدرضا آتشی افزود: نمایشگاه نقاشی «سفالینه ماهورا» آثار بانوی هنرمند نیشابوری «معصومه جهان آرا» است که در آن 12 اثر نقاشی در ابعاد 40*30 و  120*80 سانتیمتر برپا شده است.

وی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک رنگ روغن است وبا سبک های رئالیسم ومدرنیسم  کار شده  وبه  موضوع  طبیعت ،طبیعت بی جان پرداخته است.

آتشی خاطر نشان کرد : همچنین در نمایشگاه نقاشی «سفالینه ماهورا » تعداد 15  اثر سفالینه که منقش است وبا نگار گری ،تذهیب ونقطه کوب بر روی این آثار سفالینه کار شده است.

وی عنوان کرد: این نخستین نمایشگاه انفرادی«معصومه جهان آرا» است که در زمینه هنر نقاشی فعالیت می کند و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن است.

مسئول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی «سفالینه ماهورا» تا 27 اسفند 96هر روز از ساعت 9 الی 12 صبح و 17 الی 20 بعد از ظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۴۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید