اخبار

برپایی نمایشگاه نقاشی «در امتداد عصر» درنیشابور

برپایی  نمایشگاه  نقاشی «در امتداد عصر» درنیشابور
نمایشگاه نقاشی «در امتداد عصر» آثار بانوی جوان هنرمند نیشابوری «زهرا رنگانی» در نگارخانه آتیه این شهر برپاشد.

معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار  کرد: هنرمندان جوان نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی«در امتداد عصر» در صدد است موضوعات آثار هنری را به مخاطب ارایه کند.

خلیل اله عراقی  گفت: نمایشگاه نقاشی «در امتداد عصر» آثار بانوی جوان هنرمند نیشابوری «زهرا رنگانی» است که در آن  12  اثر نقاشی  در ابعاد 120*100سانتیمتر برپا شده است.

وی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک اکرولیک است وبا سبک سمبولیسم کارشده  و موضوع نقوش تاریخی می باشد.

آتشی خاطر نشان کرد: این نمایشگاه انفرادی زهرا رنگانی جوان هنرمند نیشابوری که دانشجوی کارشناسی گرافیک است  و در زمینه هنر نقاشی فعالیت می کند و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن است.

معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی «در امتداد عصر» آثار بانوی جوان هنرمند نیشابوری «زهرا رنگانی» از 19 الی 23 اسفند  96هر روز از ساعت 17 الی 21 بعد از ظهردر محل نگارخانه  آتیه  واقع در خیابان امیرکبیر 1 ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۰۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید