اخبار

برپایی نمایشگاه نقاشی «بوی عید» در نیشابور

برپایی نمایشگاه نقاشی «بوی عید» در نیشابور
نمایشگاه نقاشی «بوی عید» آثار جوان هنرمند نیشابوری «مجید شورابی» در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور برپا شد.

مسئول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: هنرمندان جوان نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی«بوی عید» در صدد است موضوعات آثار هنری را به مخاطب ارایه کند.

حمیدرضا آتشی گفت: نمایشگاه نقاشی «بوی عید» آثار جوان هنرمند نیشابوری «مجید شورابی» است که در آن  20  اثر نقاشی در ابعاد   70*70 تا 70*100 سانتیمتر برپا شده است.

وی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک رنگ روغن وسیاه قلم   است و با سبک های رئالیسم است و موضوع طبیعت، پرتره وحیوانات می باشد.

آتشی خاطر نشان کرد: این دومین نمایشگاه انفرادی مجید شورابی جوان هنرمند نیشابوری است که 4 سال است در زمینه هنر نقاشی فعالیت می کند و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن است.

مسئول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی «بوی عید» از 12 الی 18 اسفند 96هر روز از ساعت 9 الی 13 صبح و 17 الی 20 بعد از ظهردر محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۱۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید