اخبار

«یک + سه» روی صحنه تاتر نیشابور

«یک + سه» روی صحنه تاتر نیشابور
نمایش «یک + سه » به نویسندگی کوروش نیک پیام و کارگردانی هنرمند جوان نیشابوری احسان اتابکی در محل تالار ادیب اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور به روی صحنه رفت.

مسئول  کانون بسیج هنرمندان شهرستان  نیشابور و فیروزه اظهارکرد: سال هاست که هنرمندان خوش قریحه  وبا ذوق تئاتراین دیار هنر خیز با تکیه بر فرهنگ و ادبیات غنی این شهر توانسته اند آثاری در خورشان و فاخر را تولید و عرضه نمایند و اجرای تئاتر در سطح شهرستان نیشابور همیشه با اقبال همشهریان هنردوست همراه بوده است و نمایش«یک + سه»  نیز از این آثار است که توانست مقام های ارزنده جشنواره تاتر بسیج استان خراسان رضوی را به خود اختصاص دهد.

موسی نوکاریزی گفت: نمایش «یک + سه» توسط کوروش نیک پیام به رشته تحریر و توسط احسان اتابکی هنرمند جوان تئاتر نیشابور کارگردانی شده و در این نمایش بازیگران صاحب نام نیشابوری: محمد رضا آسیایی ، جعفر خوش بیان ، احسان اتابکی و محمد لطیفی در آن به ایفای نقش می پردازند وموسیقی: معین اعتقادی، کیان محمدیان دکور:محمدقاسم بنائیان، نورحسین الماسیان، منشی صحنه: عیسی ظفر، مدیرصحنه: محمدکاظم ترابی  به عنوان عوامل همکاری دارند و سرپرستی آن را محسن مسعودی فر برعهده دارد.

وی به داستان این نمایش اشاره وخاطرنشان  کرد: نمایش «یک + سه» نگاهی به دوران باشکوه دفاع مقدس دارد که با دستمایه طنز و رئال ایثار رزمندگان اسلام را در طول هشت سال جنگ تحمیلی روایت می کند.

نوکاریزی  یادآورشد: نمایش «یک + سه» با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، تیپ زرهی 21 امام رضا (ع)، نیروی مقاومت بسیج  و انجمن هنرهای نمایشی شهرستان نیشابور به روی صحنه رفته است.

مسئول  کانون بسیج هنرمندان شهرستان  نیشابور و فیروزه  تصریح کرد: نمایش «یک + سه»  از 5 الی 14 اسفند96 از ساعت 18 بعد از ظهر در تالار ادیب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم هنرمندان و مردم فرهنگ و هنر دوست نیشابوری به روی صحنه  می رود.

۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید