اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به تماشای من کدامم نشست

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به تماشای من کدامم نشست
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در آخرین روز اجرای تئاتر من کدامم در سالن فردوسی جهاد دانشگاهی مشهد به تماشای این نمایش نشست.

سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی همراه با صدرا یوسفی مشاور مدیر کل در امور نخبگان و جوانان و سید حجت طباطبایی رییس اداره هنرهای نمایشی این اداره کل به تماشای تئاتر من کدامم در سالن فردوسی جهاد دانشگاهی مشهد نشست.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در حاشیه این نمایش گفت: من در سنوات مختلف کارهای تئاتر استاد کمال‌الدین غراب را دنبال کرده‌ام زیرا نقطه برجسته آثار ایشان تکیه بر مفاهیم دینی و معرفتی به خصوص در حوزه نویسندگی است و از همین رو من در طی این سالیان همواره آثار ایشان را دنبال کرده‌ام.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: آثار استاد غراب به منظومه فکری مرحوم دکتر شریعتی نزدیک است و باعث شده تا آثار بکر و نابی توسط ایشان تولید شود که اندیشه‌ اسلامی در آنها نمود مناسبی داشته باشد.

سرابی عنوان کرد: داستان روی داده در این نمایش نسبت روشنی با نام آن دارد و در آن رگ‌های روشنی از مفاهیم دینی و مذهبی و اندیشه‌های دکتر شریعتی دیده می‌شد که برجستگی خاصی به این نمایش می‌داد که در کنار بازی‌های خوب هنرمندان جلوه درخشانی پیدا کرده بود.

۵ اسفند ۱۳۹۶ ۱۴:۲۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید