اخبار

بر پایی نمایشگاه نقاشی وصنایع دستی «عیدانه » در نیشابور

بر پایی نمایشگاه نقاشی  وصنایع دستی «عیدانه » در نیشابور
نمایشگاه نقاشی و صنایع دستی«عیدانه» آثار بانوان هنرمند نیشابوری «فهیمه فقیدی و الهه آداب»در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور بر پاشد.

مسئول مجتمع های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: هنرمندان نیشابوری در رشته های هنری توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی و صنایع دستی «عیدانه» آثار بانوان هنرمند نیشابوری «فهیمه فقیدی و الهه آداب»در صدد است آثار هنری  جدیدی را به مخاطب ارایه کند .

حمیدرضا آتشی افزود: نمایشگاه نقاشی و صنایع دستی «عیدانه»  آثار بانوان هنرمند نیشابوری «فهیمه فقیدی و الهه آداب» که در آن 80 اثر  صنایع دستی ونقاشی در معرض دیدعموم قرار گرفته  است.

وی خاطرنشان کرد: دراین نمایشگاه نقاشی و صنایع دستی «عیدانه»   آثارنقاشی روی پارچه  صنایع دستی به صورت شفق دوزی، ماهی سه بعدی وحکاکی صابون  با موضوع آزاد  ساخته شده است.

آتشی یادآورشد: این نمایشگاه  گروهی فهیمه فقیدی و الهه آداب است که  در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن می باشد.

مسئول مجتمع های فرهنگی وهنری  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی  و صنایع دستی«عیدانه »5 الی 10 اسفند96  هر روز از ساعت 16 الی 19:30 بعد از ظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۴۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید