اخبار

معاون هنری ارشاد خراسان رضوی: اطلاع‌رسانی با کیفیت، سطح جشنواره فیلم فجر مشهد را بالا می‌‎برد

معاون هنری ارشاد خراسان رضوی: اطلاع‌رسانی با کیفیت، سطح جشنواره فیلم فجر مشهد را بالا می‌‎برد
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: اطلاع‌رسانی با کیفیت، سطح جشنواره فیلم فجر مشهد را بالا می‌‎برد.

افشین تحفه‌گر در نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه در خصوص برنامه‌های جشنواره فیلم فجر مشهد سخن می‌گفت افزود: جشنواره از 12 تا 22 بهمن در سه سالن مشهد برگزار خواهد شد و ما برای افزایش کیفیت آن از نظرات اجزای مختلف جامعه فرهنگ و هنر استان و به خصوص اصحاب رسانه استفاده می‌کنیم.

وی ادامه داد: تلاش ما در این است که در این دوره از جشنواره فیلم فجر سطح بالاتری از اطلاع‌رسانی هم‌جانبه را در خصوص جشنواره ایجاد کنیم که این مهم نیازمند همراهی و همکاری و همچنین استفاده از نظرات اهالی رسانه در استان است.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: برای برگزاری بهتر این جشنواره نشست‌های هم اندیشی با اصناف مختلف هنری را برگزار کرده‌ایم و به نتایج خوبی هم دست یافته‌ایم که امیدواریم این روند با موفقیت به نتیجه برسد.

تحفه‌گر خاطرنشان کرد: نشست با اهالی سینما و مراکز و موسسات سینمایی نیز در روزهای گذشته برگزار شد و برنامه‌هایی نیز برای افزایش کیفیت جشنواره فجر در مشهد طراحی شد.

وی عنوان کرد: توجه به جشنواره از بعد اطلاع‌رسانی نیز دیگر اولویت مهم ما در این دوره از جشنواره است تا بتوانیم هرچه بهتر و بیشتر در زمینه اطلاع‌رسانی جشنواره اقدام کنیم.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اضافه کرد: ما بخش خبری و اطلاع‌رسانی جشنواره را در این دوره به صورت کامل به خود اصحاب رسانه خواهیم سپرد تا هرچه بهتر و بیشتر شاهد اطلاع رسانی حول محور جشنواره باشیم.

در این جلسه نمایندگان رسانه‌های مختلف استان پیشنهاداتی را در خصوص نحوه و مکان برگزاری جشنواره، روش‌های بلیت‌فروشی، وضعیت اجراهای ویژه، برنامه‌های جانبی جشنواره و نحوه اطلاع‌رسانی آن مطرح کردند.

تحفه‌گر، گفت: تلاش می‌کنیم تا با استفاده از نظرات و پیشنهادات خوبی که در این جلسه مطرح شد؛ شرایط خوبی را برای استفاده هرچه بهتر و بیشتر مردم مشهد از جشنواره فیلم فجر فراهم کنیم.

وی افزود: وضعیت قطعی برنامه‌های این جشنواره پس از انجام رایزنی‌های نهایی با تهران و کسب نظرات همه اهالی فرهنگ و هنر استان در نشست خبری جشنواره که متعاقبا برگزار خواهد شد؛ اعلام می‌شود.

۲۶ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید