اخبار

بر پایی نمایشگاه نقاشی «سایه رنگ» در نیشابور

بر پایی نمایشگاه نقاشی «سایه رنگ» در نیشابور
همزمان با 9دی روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت نمایشگاه نقاشی «سایه رنگ» آثار بانوی هنرمند نیشابوری «پرستو حسامی» در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور گشایش یافت.

مسئول مجتمع های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: هنرمندان جوان و تحصیل کرده نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی«سایه رنگ» همزمان با بزرگداشت 9دی روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت در صدد است آثار هنری را به مخاطب ارایه کند .

حمیدرضا آتشی افزود: نمایشگاه نقاشی «سایه رنگ»  آثار بانوی هنرمند نیشابوری «پرستو حسامی» است که در آن30 اثر نقاشی در ابعاد 40 * 30  تا 80*110  سانتیمتر برپا شده است.

وی  به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک سیاه قلم، رنگ روغن  و طراحی  است و با سبک رئالیسم  طراحی شده و  به موضوعات چهره، طبیعت و طبیعت بی جان پرداخته است.

آتشی  خاطر نشان کرد: این  دومین نمایشگاه انفرادی «پرستو حسامی» است، که  از اوان کودکی دارای سابقه هنری نقاشی بوده و دانش آموخته کارشناسی رشته معماری طراحی داخلی  می باشد و دارای رتبه های هنری مختلف است و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن و آشنایی عموم با تکنیک های مختلف می باشد.

مسئول مجتمع های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی «سایه رنگ » از 9  الی 15 دی96 هر روز از ساعت  10 الی 12 و 16:30 الی 19 بعد از ظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۱۱ دی ۱۳۹۶ ۰۸:۲۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید