اخبار

بازدید معاون هنری و سینمایی ارشاد خراسان رضوی از نگارخانه چارسوق و شهر فرنگ

بازدید معاون هنری و سینمایی ارشاد خراسان رضوی از نگارخانه چارسوق و شهر فرنگ
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از نمایشگاه هنرهای تجسمی گروهی اقتصاد هنر درنگارخانه ی سلطانعلی مشهدی واقع در پارک کوهسنگی بازدید کرد.

افشین تحفه گر در بازدید از این نمایشگاه با چند هنرمند پیشکسوت دیدار و به گفتگو نشست، وی با اشاره به تغییرات خوب انجام شده در نگارخانه ی چهارسوق و تقدیر از شهرداری و شورای اسلامی مشهد از هنرمندان استان خواست تا از  این ظرفیت ایجاد شده به خوبی برای معرفی توانمندی های هنری استان استفاده نمایند.

وی همچنین از نگارخانه ی شهر فرنگ بازدید کرد، در این نگارخانه زیباترین تصاویر سه بعدی مناظرایران و جهان با ابزار و تکنیک هایی  متفاوت به نمایش گذاشته بود.

شاه پسند مدیر این نگارخانه از آمادگی خود برای ارایه ی اثار هنری سخن گفت و ایجاد نگارخانه ی سیار را با همین الگو از برنامه های اینده ی خود عنوان کرد.

 افشین تحفه گر با اشاره به ظرفیت خوب و خلاقیت ایجاد شده در عرضه ی اثار هنری این نگارخانه را الگویی مناسب برای هنر در خدمت جامعه دانست و بر  قابلیتهای خوب آن برای معرفی جاذبه های گردشگری و زیارتی ایران و جهان بویژه جاذبه های مشهد مقدس تاکید کرد.

 وی ابراز امیدواری  کرد با هم افزایی بتوانیم این امکان را برای همه ی شهروندان استان در شهرستان خودشان در زمانهای معین فراهم کنیم.

معاون هنری ارشاد خراسان رضوی پیشنهاد کرد با این تجربه نمایشگاهی هر شهرستان می تواند در جهت معرفی اثار هنری، صنایع دستی و جاذبه های گردشگری و زیارتی خود به صورت اختصاصی  گام بردارد.

۱۰ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۵۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید