اخبار

داوران جشنواره بین المللی خوشنویسی آیات معرفی شدند

داوران جشنواره بین المللی خوشنویسی آیات معرفی شدند
معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اسامی داوران جشنواره بین المللی خوشنویسی آیات اعلام کرد.

حجت الاسلام کاظمی نسب هدف از برگزاری این جشنواره را حمایت از تولید آثار هنری در راستای ترویج سبک زندگی قرآنی خواند وافزود : این جشنواره در پنج رشته ،نستعلیق ،شکسته نستعلیق،نسخ عربی ،نسخ ایرانی،ثلث به میزبانی مشهد برگزار می شود .

وی در خصوص اسامی داوران جشنواره بین المللی آیات گفت:داوری این دوره از جشنواره را  یدالله کابلی خوانساری، محمد حسین عطارچیان و مجتبی ملک زاده داوری رشته خط شکسته را بر عهده دارند.

دبیر اجرایی جشنواره بین المللی آیات اظهار داشت: عدنان قزاز از کشور عراق، سید رضا بنی رضی، احمد عبدالرضایی، رضاییان، فرهاد شیرخانی داور بخش نسخ و ثلث، غلامحسین امیرخانی، علی شیرازی، صداقت جباری، محمد شهبازی و قاسم توکلی داوری بخش نستعلیق را بر عهده خواهند داشت.

جشنواره بین‌المللی آیات در رشته «خوشنویسی» در بخش‌های آیات، روایات، اشعار و جملات نغز با موضوع قرآن و عترت به میزبانی مشهد مقدس برگزار می‌شود.

هنرمندان می تواننددر مرحله اول تصویر آثار خود را به نشانی اینترنتیkhrz.farhang.gov.ir  یا به آدرس مشهد، خیابان ملک الشعرای بهار۲۷، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، معاونت قرآن و عترت ارسال کنند.

۹ دی ۱۳۹۶ ۰۸:۳۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید