اخبار

نمایش « یک + سه » روی صحنه تاترنیشابور

نمایش «  یک + سه  » روی صحنه تاترنیشابور
همزمان با بزرگداشت هفته بسیج نمایش « یک + سه » به نویسندگی سروش نیک پیام و کارگردانی هنرمند جوان نیشابوری احسان اتابکی در محل فرهنگسرای سیمرغ نیشابور به روی صحنه رفت.

مسئول  کانون بسیج هنرمندان شهرستان  نیشابور وفیروزه  اظهارکرد :  سال هاست که هنرمندان خوش قریحه  وبا ذوق تئاتراین دیار هنر خیز با تکیه بر فرهنگ و ادبیات غنی  این  شهرتوانسته اند آثاری در خورشان و فاخر را تولید و عرضه نمایند واجرای تئاتر در سطح شهرستان نیشابور همیشه با اقبال همشهریان هنردوست همراه بوده است و نمایش« یک + سه  »  نیز از این آثار است که همزمان با بزرگداشت سی وهشتمین هفته بسیج به روی صحنه رفته است.

موسی نوکاریزی گفت : نمایش « یک + سه  » توسط سروش نیک پیام به رشته تحریرو توسط احسان اتابکی هنرمند جوان تئاتر نیشابور کارگردانی شده و در این نمایش بازیگران صاحب نام نیشابوری: محمد رضا آسیایی ، جعفر خوش بیان ، احمد رضا خانی و محمد لطیفی در آن به ایفای نقش می پردازند وموسیقی را حسین احمدیان ، کامیار جمال و محمد شادمهری   به عنوان عوامل همکاری دارندوسرپرستی آن را محسن مسعودی فر برعهده دارد .

وی به داستان این نمایش اشاره وخاطرنشان  کرد: نمایش « یک + سه  »نگاهی به دوران باشکوه  دفاع مقدس دارد که با دستمایه طنز ورئال ایثار رزمندگان اسلام را در طول هشت سال جنگ تحمیلی  روایت می کند.

نوکاریزی  یادآورشد: نمایش « یک + سه  »بااهتمام کانون  بسیج هنرمندان نیشابورو  همکاری  تیپ زرهی 21 امام رضا (ع) ، نیروی مقاومت بسیج  وانجمن هنرهای نمایشی شهرستان نیشابور به روی صحنه رفته است.

مسئول  کانون بسیج هنرمندان شهرستان  نیشابور وفیروزه  تصریح کرد : نمایش « یک + سه  »  از 29 آبان الی 3آذر 95  از ساعت 18:30 بعد از ظهردر  فرهنگسرای سیمرغ  نیشابور ویژه عموم  هنرمندان  ومردم فرهنگ و هنر دوست نیشابوری  به روی صحنه  می رود.

۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید