اخبار

نمایش « جایی دیگر » روی صحنه تاترنیشابور

نمایش «  جایی دیگر » روی صحنه تاترنیشابور
نمایش « جایی دیگر » به نویسندگی هادی حجازی فر و کارگردانی هنرمندان نیشابوری سیدجواد حسینی وسجادصاحبی در محل تالار ادیب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور به روی صحنه رفت.

مسئول مجتمع هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهارکرد :  سال هاست که هنرمندان خوش قریحه  وبا ذوق تئاتراین دیار هنر خیز با تکیه بر فرهنگ و ادبیات غنی  این دیار توانسته اند آثاری در خورشان و فاخر را تولید و عرضه نمایند واجرای تئاتر در سطح شهرستان نیشابور همیشه با اقبال همشهریان هنردوست همراه بوده است و نمایش« جایی دیگر »  نیز از این آثار است که به روی صحنه رفته است.

حمیدرضا آتشی گفت : نمایش « جایی دیگر » توسط هادی حجازی فر به رشته تحریرو مجید استیلایی آنرا بازنویسی  کرده و توسط سیدجواد حسینی وسجادصاحبی هنرمند ان تئاتر نیشابور کارگردانی شده و در این نمایش بازیگران صاحب نام نیشابوری: حامد صادقی ، هادی سکاکی ، اعظم حصاری،آتنامهاجر،فروغ کرمانی ، میترا اسدی،سعید فاضلی ، مجتبی توکلی ،احمد رضا قنادان ،شکوفه پیرانی و عارف ساجد  در آن به ایفای نقش می پردازند و منشی صحنه را حمید پنجه باشی ، نور وصدا: عاطفه کاهانی ، مدیرفنی: حمید عمارلو، طراح پوستر: سارا بیات وساخت تیزر راحسن حاجی قاسمی  به عنوان عوامل همکاری دارندوتهیه کنندگی آن را حامد صادقی برعهده دارد .

آتشی به داستان این نمایش اشاره کرد و گفت : نمایش « جایی دیگر »نگاهی آسیب شناسانه به مسائل اجتماعی داردکه حکایت خانواده ای است که به خاطر ارث و میراث پدری به جان هم افتاده و...داستان نمایش را شکل می دهد.

مسئول مجتمع هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد : نمایش « جایی دیگر »  در آبان 96 از ساعت 19بعد از ظهردر  تالار ادیب  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم  هنرمندان  ومردم فرهنگ و هنر دوست نیشابوری  به روی صحنه رفت.

۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید