اخبار

معاون استاندار خراسان رضوی: باید تلاش کنیم از طریق کتاب، فیلم و... نمادهای الگویی را به فرزندان کشورمان معرفی نمائیم

معاون استاندار خراسان رضوی: باید تلاش کنیم از طریق کتاب، فیلم و... نمادهای الگویی را به فرزندان کشورمان  معرفی نمائیم
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: باید تلاش کنیم از طریق کتاب، داستان، شعرو فیلم این نمادهای الگویی را که در پیوند با آسمان هستند به فرزندان کشورمان معرفی نمائیم.

سید جواد حسینی در حاشیه اکران خصوصی فیلم راز سیاوش افزود: انیمیشن «راز سیاوش» فیلمی سینمایی است که با همت هنرمندان مشهدی ساخته شده است و درآن شخصیت کارتونی بن‌تن با مشکلات ساده‌ای به‌چالش کشیده شده است و برای رفع مشکلاتش به‌جز کمک‌گرفتن از اسطوره‌های ایرانی که در «شاهنامه» هم از آن‌ها نام برده شده نمی‌تواند کاری بکند.

وی افزود: در این فیلم سیاوس به عنوان راز قدرت از طریق پیوند با آسمان  در مقابل بن تن  که از طریق پیوند با اهریمن قدرت یافته است  معرفی می شود.

معاون استاندار تصریح کرد: باید تلاش کنیم از طریق کتاب، داستان، شعرو فیلم  این نمادهای الگویی را که در پیوند با آسمان هستند به فرزندان کشورمان  معرفی نمائیم و این فیلم این رسالت را به خوبی به انجام رسانده است.

 شایان ذکر است  فیلم سینمایی انیمیشن «راز سیاوش» به کارگردانی محمد ربانی و تهیه‌کنندگی ناصر رویین‌تن ، بعد از گرفتن مجوز اکران، به‌زودی در سینماهای کشور به نمایش درمی‌آید.

۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۰۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید