اخبار

مدیرکل ارشاد خراسان رضوی از ایجاد شهرک انیمیشن در استان خبر داد

مدیرکل ارشاد خراسان رضوی از ایجاد شهرک انیمیشن در استان خبر داد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: یکی از طرح‌های حمایتی از انیمیشن، ایجاد شهرک انیمیشن در این استان است.

 سید سعید سرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اظهار داشت: برای تقویت کارهای هنری و فرهنگی باید تلاش بیشتری شود و به نظرم خیلی جای کار دارد که مشهد بتواند بر روی کارهای هنری و قرهنگی با تمام ظرفیت مانور دهد.
 وی در خصوص حمایت از انیمیشن ادامه داد: چند طرح حمایتی برای انیمیشن وجود دارد که امیدوار بر تحقق آنها هستیم و در حوزه انیمیشن، خراسان رضوی جایگاه ممتازی دارد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی افزود: برای حمایت از انیمیشن باید به بخش خصوصی که کار انیمیشن را انجام می‌دهند، تسهیلات داده شود.
سرابی از ایجاد شهرک انیمیشن در خراسان رضوی خبر داد و یادآور شد: تقویت تشکل‌های انیمیشن که در مشهد هستند و ایجاد شهرک انیمیشن یکی از طرح‌هایی است که توسط بخش خصوصی داده شده و مصوبه شورای شهرسازی خراسان رضوی را دریافت کرده است.
وی متذکر شد: قطعه‌بندی شهرک انیمیشن‌سازی در خراسان رصوی انجام شده و فاز اجرایی آن که در دست بخش خصوصی بوده، در حال آمادگی برای اجرا است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ضمن اشاره به پرداخت تسهیلات برای تولید انیمیشن، تاکید کرد: چرخه انیمیشن وضعیت خیلی خوبی در مشهد داشته، امیدوارم تولید انیمیشن در مشهد پیشرفت بیشتر و مستمری داشته باشد.

۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید