اخبار

برگزاری مسابقه فرهنگی هنری عکاسی تحت عنوان «روز واقعه» در بردسکن

برگزاری مسابقه فرهنگی هنری عکاسی تحت عنوان «روز واقعه» در بردسکن
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بردسکن از برگزاری مسابقه فرهنگی هنری عکاسی تحت عنوان «روز واقعه» در قاب تصویر در این شهرستان خبر داد

 سیدعلی حسینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بردسکن ، اظهار کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بردسکن، با هدف اشاعه فرهنگ عاشورایی و آسیب‌شناسی مراسم عزاداری محرم، با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر بردسکن، مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان و اداره تبلیغات اسلامی بردسکن، مسابقه فرهنگی-هنری عکاسی تحت عنوان "روز واقعه" برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: آئین برگزاری مراسم محرم، شور و شعور حسینی در کودکان و نوجوانان، ایجاد کرده است، بنابراین از تمامی عکاسان و علاقمندان دعوت به عمل می‌آید که آثار خود را برای شرکت در این مسابقه ارسال کنند.

حسینی همچنین شرایط شرکت در مسابقه را برای عموم علاقه‌مندان آزاد اعلام کرد و گفت: هر شرکت‌کننده می‌تواند از یک تا 5 تصویر را برای شرکت در مسابقه ارسال کند و در صورت گرفتن عکس از طریق موبایل، تصاویر از کیفیت خوب برخوردار باشد.

وی ادامه داد: تصاویر ارسالی باید به شکل مستند بوده و از هرگونه مونتاژ و فتوشاپ و یا ویرایش که جنبه استنادی عکس را مخدوش می‌کند، خودداری شود.

گفتنی است : علاقه‌مندان می‌توانند عکس‌های خود را تا تاریخ 28/8/96 به آدرس تلگرامی @moradianbardaskan ارسال کرده و یا با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بردسکن تماس حاصل نمایند.

۲۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید