اخبار

گشایش نمایشگاه نقاشی «پاییز بی نفس» در نیشابور

گشایش نمایشگاه نقاشی «پاییز بی نفس» در نیشابور
همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس نمایشگاه نقاشی «پاییز بی نفس» آثار بانوی هنرمند نیشابوری «مرضیه سادات حسینی» در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور برپا شد.

مسئول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهارکرد: هنرمندان جوان و تحصیل کرده نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی«پاییز بی نفس» همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس در صدد است آثار هنری خویش را به مخاطب ارایه کند .

حمیدرضا آتشی افزود: نمایشگاه نقاشی «پاییز بی نفس»  آثار بانوی هنرمند نیشابوری «مرضیه سادات حسینی» است که در آن 60 اثر نقاشی در ابعاد 70*50  و 16*16 سانتیمتر  برپا شده است .

آتشی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک سیاه قلم، پاستل، آبرنگ و مداد رنگی است وبا سبک رئالیسم و موضوع چهره  به مخاطبین ارایه گردیده است.

وی خاطر نشان کرد : این نخستین نمایشگاه انفرادی مرضیه سادات حسینی است که یکسال است در زمینه هنر نقاشی فعالیت می کند وزیر نظر استاد خود احمد کاشکی آموزش دیده  و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن است.

مسئول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی «پاییز بی نفس» از 1  الی 6 مهر 96 همزمان با بزرگداشت هفته  دفاع مقدس  هر روز از ساعت 9 الی 13 صبح و 16 الی 20 بعد از ظهردر محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید