اخبار

«فرستادگان رضا(ع)» در نگارخانه‌های رضوان و اشراق

«فرستادگان رضا(ع)» در نگارخانه‌های رضوان و اشراق
مشاور امور ایثارگران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: نمایشگاه عکس «فرستادگان رضا(ع)» در نگارخانه‌های رضوان و اشراق مشهد برگزار می شود.

محمد رضا بابا خانی افزود: این نمایشگاه که به مناسبت هفته دفاع مقدس برپا می‌شود امروز اول مهر ماه ساعت 17 با حضور جمعی از هنرمندان و هنردوستان به صورت هم‌زمان در نگارخانه‌های رضوان و اشراق افتتاح می شود.

وی اظهار داشت: نمایشگاه «فرستادگان رضا(ع)» تا 6 مهر ماه همه روزه در دو نوبت صبح و عصر در نگارخانه‌های یاد شده به کار خود ادامه خواهد داد.

وی افزود: در این نمایشگاه آثاری از پیشکسوتان عکاس استان خراسان رضوی، مرحوم احمدخادم الحسینی،ابراهیم بهرامی،سیدجلیل حسینی زهرایی،قدیر وقاری، باقر اوحدی، عباس اشرفی چهل حجره، عبدالرحیم شرفی فریمانی، خزاعی و ارشیو عکس بنیاد حفظ اثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

باباخانی گفت: عموم علاقه‌مندان می‌توانند صبح‌ها از ساعت 9 تا 12 و عصرها از ساعت 17 تا 20 از این نمایشگاه عکس بازدید نمایند.

وی افزود: بازدید از نمایشگاه «فرستادگان رضا(ع)» برای عموم آزاد و رایگان است.

نگارخانه رضوان در خیابان کوهسنگی، کوهسنگی 17 و نگارخانه اشراق در حوزه هنری خراسان رضوی به نشانی بلوار هاشمیه، حدفاصل هاشمیه 20 و 22 واقع شده است.

۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید