اخبار

روسای ادارات امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی منصوب شدند

روسای ادارات امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی منصوب شدند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی احکامی جداگانه "سید حجت طباطبایی"، "عباس خوش آهنگ را به ترتیب به عنوان رئیس اداره هنرهای نمایشی استان و رئیس اداره سینمایی و سمعی و بصری استان منصوب کرد.

 در متن حکم سید سعید سرابی خطاب به سید حجت طباطبایی آمده است:هنر نمایش ، هنری کهن و دیرینه است که اندیشه های معنوی را در جامعه سرایت می دهد . هنرمندان این عرصه ، در سرزمین ما و بویژه در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، بر محملی از باورها و ارزشهای اسلامی و منطبق بر سیاستگذاری عرصه هنر برای توسعه این هنر ارزشمند در تلاش بوده اند . این امر مهم از ضرورتهای اصلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در سالهای اخیر نیز بوده است که خوشبختانه نتایج ارزشمندی در پی داشته و باعث تداوم اندیشه های اخلاقی و دینی و استمرار آن در صحنه های تئاتر گردیده است و استان خراسان رضوی را به یک قطب هنر نمایش در کشور تبدیل نموده است و همین خصایص ، توجهات ویژه به عرصه هنر نمایش استان را می طلبد.

 در این حکم آمده است: با استعانت از خداوند متعال و امید به آینده ای روشن ضمن تشکر و تقدیر از خدمات برجسته شما در طی دوران همکاری، جنابعالی   به سمت رئیس اداره هنرهای نمایشی استان منصوب می شوید.

در بخشی از حکم سرابی خطاب به خوش آهنگ نیز آمده است: با عنایت به سیاست های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به دنبال آن ، توسعه این هنر مبتنی بر قوانین و برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ، این مهم در سرلوحه امور و از دغدغه های هنری و فرهنگی این اداره کل قرار داشته است و همین امر استان خراسان رضوی را به یک قطب سینمایی کشور تبدیل نموده است . با لحاظ موارد فوق و با عنایت به لزوم توسعه بیش از پیش بسترهای صحیح سینما در استان و اهمیت خاص آن ، نظر به سوابق و تجربیات و دانش پژوهی جنابعالی در عرصه سینما ، به عنوان رئیس اداره سینمایی و سمعی و بصری استان منصوب می شوید .

۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید