اخبار

هنرمندان نیشابوری روز جهانی عکاسی را جشن گرفتند

هنرمندان نیشابوری روز جهانی عکاسی را جشن گرفتند
در آیینی به مناسبت روز جهانی عکاسی انجمن سینمای جوانان ایران دفتر نیشابور میزبان هنرمندان و عکاسان همراه با ادای دین به عکاسان ایرانی که در راه اعتلایی فرهنگ وهنر کشور در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، جشن برپا کردند.

رئیس انجمن سینمای جوان  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهارکرد: از کانون عکس نیشابور که پیشینه ای بیش از 23 سال دارد و از انجمن های هنری صاحب‌نام و اعتبار کشور است باید سپاسگزاری کرد.

مسعود سلیمانی سپهر گفت: در دنیایی که همه چیز خیلی زود فراموش می شود، تنها عکس ها هستند که با ثبت یک لحظه، راوی تاریخ می شوند.

وی خاطرنشان کرد: عکاسی آنچنان قدرتمند است که می تواند خشم، زیبایی، ظلم، امید و اندوه نهفته درون خود را به چشم هایی که نظاره گر آن هستند، منتقل کند.

سلیمانی سپهر یادآور شد: روز جهانی عکاسی را به آنان که از دریچه دوربین شان مهربانی و انسانیت را دیدند تبریک می گوییم و افتخار می کنیم که در این روز در  انجمن گرد آمدیم.

رئیس انجمن سینمای جوان  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: امروز عکاسان نیازمند عمیق شدن در مسایل و موضوع ها هستند تا به ذات بسیاری از مفاهیم پی ببرند که این نیازمند مطالعه است.

گفتنی است در پایان کیکی که به مناسبت این روز تدارک دیده بود بریده و مهمانان با شربت شیرنی پذیرایی شدند و احکام دبیران وداوران شانزدهمین جشنواره  بیست دومین هفته فیلم و عکس نیشابور که از سوی رییس اداره فرهنگ و ارشاد صادر شده بود اهدا و دبیرخانه جشنواره  کار خود را به صورت رسمی آغازکرد.

۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید