اخبار

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از پردیس سینمایی اطلس

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از پردیس سینمایی اطلس
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و جمعی از مسوولین این اداره کل از سالن های سینمایی در حال احداث پردیس سینمایی اطلس در مشهد بازدید کرد.

سید سعید سرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در بازدید از سالن های سینمای در حال احداث پردیس سینمایی اطلس اظهار کرد: احداث سالن های سینمایی با ظرفیت های متفاوت در این مجتمع تجاری کار بسیار خوب و قابل تحسینی است که از یکایک زحمت کشان این پروژه قدردانی می کنم که بخش بزرگی از این فضا را به فرهنگ و هنر اختصاص داده اند.

وی تصریح کرد: بسیار خرسندیم که بخش خصوصی در اجرایی شدن گفتمان اقتصاد فرهنگ و هنر گام نهاده است و این را به فال نیک میگیریم که پس از این مجتمع در شهر مشهد پروژه هایی از این دست احداث شود و شما ابداع کننده آن هستید هرچند که پیش از این مجتمع هایی از این دست احداث شده اما به گستردگی این حوزه نبوده است.

سرابی با تاکید برآنکه باید با برنامه ریزی منسجم در خصوص حضور مخاطب خاص مجموعه سینمایی تلاش کرد افزود: باید با کار تشکیلاتی و دقیق براساس یک استراتژیک برنامه ریزی شده مخاطب را از جای جای شهر و حتی کشور به این مکان آورد تا از این ویژگی بهره گیرد.

وی ادامه داد: ضروری است افتتاحیه شایسته و نیز جشنواره های مختلف فرهنگی، هنری و سینمایی را در این پردیس سینمایی داشته باشیم چرا که در این فضا نه تنها سالن های سینمایی بسیار خوبی احداث شده بلکه در حوزه کتاب و کتاب خوانی، نگارخانه ، سوغات زیارت و ... نیز ورود پیدا کرده است.

در این بازدید افشین تحفه گر معاون هنری و سینمایی، محمد کاظم دبیری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد، حمید صابر سرپرست اداره هماهنگی و نظارت بر امور شهرستانها و حجت طباطبایی رییس اداره امور سینمایی و سمعی بصری ارشاد خراسان رضوی حضور داشتند.

یادآور می شود پردیس سینمایی اطلس دارای 11 سالن سینما با ظرفیت 1200 نفر در حال احداث است.

۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

ذر محمدی
۱۳۹۶/۰۵/۲۹
5
0
0

عالی


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید