اخبار

استقبال مردم مشهد از فیلم های بوسیدن روی ماه و روزهای زندگی

استقبال مردم مشهد از فیلم های بوسیدن روی ماه و روزهای زندگی
دبیر نهمین جشنواره فیلم فجر مشهد از استقبال خوب مردم این شهر از فیلم های بوسیدن روی ماه و روزهای زندگی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی،حسین مسگرانی صبح امروز در نشست خبری این جشنواره با بیان این که تاکنون استقبال مردم از این جشنواره مطلوب بوده است اظهار داشت: در روزهای دوم و سوم فیلم تلفن همراه رئیس جمهور و فیلم بوسیدن روی ماه به شدت مورد استقبال قرار گرفت.

وی با بیان این که مردم داوران اصلی یک جشنواره هستند ادامه داد: پس از فیلم بوسیدن روی ماه و روزهای زندگی ، فیلم های تلفن همراه رییس جمهور ، راه بهشت ، من و زیبا ، ملکه ، روییدن در باد و شیر تو شیر به ترتیب  از دید مخاطبان بیشترین آرا مردم را به خود اختصاص دادند.

مسگرانی  با بیان این که مردم مشهد در هوای سرد استقبال خوبی از فیلم ها و حضور در سینماها داشته اند، افزود: ازنخستین  روزهای آغاز این جشنواره تاکنون ده هزار نفر از سایت جشنواره بازدید کرده اند.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از بازدید روزانه سه هزار نفر از سایت این جشنواره خبر داد و افزود :باشگاه علاقه مندان به جشنواره فیلم فجر در این سایت راه اندازی شده و هنردوستان می توانند با نام در آن به عضویت این باشگاه درآیند.

وی  از مشکلات پخش فیلم در سالن سینمای شهید سید ابراهیم اصغرزاده عذرخواهی کرد و مشکلات پخش فیلم در این سینما را مربوط به آشنا نبودن آپاراتچی با سیستم دالبی دیجیتال این سینما دانست.

دبیر جشنواره فیلم فجر مشهد با بیان این که با کمبود نیروی متخصص در این زمینه مواجه هستیم ابراز امیدواری کرد : بتوانیم در آینده ای نزدیک مشکلات مربوط به سینماهای استان را مرتفع کنیم.

وی از انجام مذاکراتی با داریوش مهرجویی در راستای  برگزاری نشستی کارگاهی در جشنواره فیلم فجر مشهد خبر داد و تصریح کرد : با همایون اسعدیان ، سعید سهیلی و جواد اردکانی نیز برای حضور در جلسات نقد و بررسی فیلم ها مذاکراتی صورت گرفته است که هنوز قطعی نشده است.

دبیر جشنواره فیلم فجر مشهد در ادامه با اشاره به نمایش فیلم برای اصحاب رسانه و هنر در سالن سینمای شهید اصغرزاده گفت:این سینما حال و هوایی خاص برای اصحاب رسانه و هنر ایجاد کرده است.

وی همچنین از اکران فیلم شور و شیرین در این جشنواره خبر داد و یادآورشد : با توجه به پیش بینی های صورت گرفته از استقبال مسوولان و مخاطبان از این فیلم اکران های خاصی برای آن در نظر گرفته شده است.


۱۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید