اخبار

هنرمندان نیشابوری برگزیده پانزدهمین جشنواره ملی نقاشی رضوی

هنرمندان نیشابوری برگزیده پانزدهمین جشنواره ملی نقاشی رضوی
هنرمندان نیشابوری شهره دوستی و حسین سوقندی برگزیدگان پانزدهمین جشنواره ملی نقاشی رضوی استان البرز را به خود اختصاص دادند.

مسئول هنری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور اظهارکرد: امروز جایگاه هنر در عرصه بین المللی جایگاه والا، ارزشمند و بسیار قابل توجه است که دستاورد بسیار خوبی برای جامعه و نظام مقدس جمهوری اسلامی به همراه خواهد داشت.

غلامرضا سلامتی افزود: امروز دو قشر رسانه و هنر که ظرفیت بالایی دارند در اختیار نظام هستند و ما می توانیم بااین ظرفیت بسیاری از پیام های انقلاب و پیام هایی که در طول سه دهه به عنوان تفکر انقلاب اسلامی تبیین کرده ایم را به جهان ارسال کنیم.

وی خاطرنشان کرد: فرمایشات مقام معظم  رهبری نصب العین و سرلوحه کارهای ما ست وانتظار ما از مسئولین این است که هر چقدر توان دارند در حوزه فرهنگ و هنر تلاش کنندچون زبان فرهنگ و هنر زبان بسیار شیرین و گوارایی است که می توان به وسیله آن با مردم سخن گفت.

وی یادآورشد: احادیث امام رضا(ع)، سیره فرهنگی، نحوه زندگی، سبک زندگی، شخصیت و نحوه رفتار و جذب اطرافیان به خصوص شیعیان از موضوعات پانزدهمین جشنواره ملی نقاشی رضوی بود.

سلامتی عنوان کرد: ٢٢٠ اثر از ٢٠ استان کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال که در بازبینی نهایی ٧ اثر به عنوان اثرهای منتخب شناخته شدند که هنرمندان نیشابوری  شهره دوستی نفر اول بخش عمومی و حسین سوقندی برنده بخش ویژه  را به خود اختصاص دادند.

مسئول هنری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: پانزدهمین جشنواره ملی نقاشی رضوی استان البرز که در کاروانسرای شاه عباسی کرج  با حضور مسئولین، مردم وهنرمندان برگزارو با تجلیل از برگزیدگان به کار خود پایان داد.

۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید