اخبار

اجرای نمایش «زندگی شاید همین حالا» و «کوکوی کبوتران حرم» در جشنواره تئاتر رضوی

اجرای نمایش «زندگی شاید همین حالا» و «کوکوی کبوتران حرم» در جشنواره تئاتر رضوی
در نوبت صبح سومین روز برگزاری دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی نمایش «زندگی شاید همین حالا» و «کوکوی کبوتران حرم» در بجنورد اجرا شد.

در سومین روز برگزاری دوازدهمین جشنواره تئاتر رضوی روز سه‌شنبه دهم مردادماه، نمایش «زندگی شاید همین حالا» به نویسندگی و کارگردانی سیدجواد اشکذری از مشهد طی دو اجرا در ساعت ۹ و ۱۱ صبح در تالار شمس بجنورد به مدت ٧٠ دقیقه به روی صحنه رفت.

در این نمایش سپیده کلالی، سعید صادقی، سامان سالاری، علی رضا رواندل، پرستش سلطانی، زهره مرادی و علی رضا سوزنچی در «زندگی شاید همین حالا» ایفای نقش می کنند.

نمایش به داستان سه زوج در سه مقطع زندگی و در سه قشر از جامعه در سه اپیزود می پردازد که نذر خاصی کرده اند اما حوادثی در این بین رخ می دهد.

همچنین نمایش «کوکوی کبوتران حرم» از مشهد به کارگردانی حامد معمار طهرانی و نویسندگی علیرضا نادری به مدت ۹۰ دقیقه در ساعت های ۹ و ۱۱ صبح در تالار گلشن بجنورد اجرا شد.

مرجان علوی، نیلوفر پناهی، تکتم اخجوانی، سارا گلنژاد، فائزه علی آبادی، آرزو شیخی، غزل تفهمی، زهرا سرگزی، مهسا قدیمی، ساندرا یحیی زاده، بهاره طالبخواه و عارفه نیکو بازیگران این نمایش هستند.

دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی از هشتم مردادماه جاری در بجنورد آغازشده است و ١١مردادماه آیین اختتامیه این جشنواره برگزار می شود که حسین مسافر آستانه، پیام دهکردی و دکتر سعید اسدی داوری نهایی آثار این جشنواره را برعهده خواهند داشت.

۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید