اخبار

دبیر سیزدهمین جشنواره نمایشنامه خوانی مشهد: بیش از هفتاد اثر به دبیرخانه رسید

دبیر سیزدهمین جشنواره نمایشنامه خوانی مشهد: بیش از هفتاد اثر به دبیرخانه رسید
دبیر سیزدهمین جشنواره نمایشنامه خوانی مشهد گفت: جشنواره نمایشنامه‌خوانی مشهد فرصتی برای کشف استعدادهای تازه حوزه تئاتر است.

 کریم جشنی دبیر سیزدهمین جشنواره نمایشنامه خوانی مشهد در آیین اختتامیه این جشنواره اظهار کرد: بسیار خوشحالیم که این جشنواره در نقطه پایانی خود قرار گرفته است.
وی ادامه داد: بیش از هفتاد اثر به دبیرخانه رسید و از این تعداد 66 اثر مورد بازبینی قرار گرفت که این فرآیند در سه روز انجام شد و هر اثر کارنامه جداگانه داشت که از صد امتیاز، مورد قضاوت قرار می‌گرفت. 
جشنی تصریح کرد: تلاش ما این بود که شاهد حضور حداکثری آثار برای کشف استعدادها باشیم اما متاسفانه زمان و امکانات نداشتیم.
دبیر سیزدهمین جشنواره نمایشنامه خوانی مشهد خاطرنشان کرد: خوشبختانه استقبال خوبی از آثار صورت گرفت و ما شاهد تکمیل ظرفیت سالن‌ جشنواره بودیم که مدت‌ها بود چنین اتفاقی روی نداده بود.
وی افزود: استفاده از استاد راهنما برای گروه‌ها در این دوره مورد تاکید قرار گرفت که مساله‌ای مهم بود و البته انتقاداتی نیز وجود داشت اما خوشبختانه استفاده از ظرفیت پیشکسوتان اتفاق خوبی بود که در این جشنواره روی داد.
جشنی عنوان کرد: امیدواریم که اعلام نتایج این جشنواره سبب مغرور شدن عده‌ای و مایوس شدن عده‌ای دیگر نشود زیرا داوران ما زحمات و سختی‌های فراوانی را متحمل شدند تا در پایان این مراسم رفاقت‌ها جایگزین رقابت‌ها بشود.
دبیر سیزدهمین جشنواره نمایشنامه خوانی مشهد اضافه کرد: ما ظرفیتی را ایجاد کردیم تا برخی از عزیزان ما وارد عرصه داوری نیز بشوند و البته این موضوع با انتقاداتی نیز همراه بود اما مطمئنا همکاری همه عزیزان سبب می‌شود تا ما در نهایت شاهد پایانی خوب برای این جشنواره باشیم.

 

۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید